• null

    Zapraszamy!

Co nas wyróżnia

„Swojskie Jadło u Macieja” to rodzinna firma z opolszczyzny, która narodziła się z ogromnej pasji i miłości szefa kuchni do gotowania.Właścicielem i szefem kuchni jest Maciej, przemierzający wraz z rodziną od kilku lat cały kraj, dostarczając swoim klientom/gościom swojskie, tradycyjne potrawy przygotowane na ogniu. Zaopatrujemy się u lokalnych, sprawdzonych dostawców, gdzie wciąż panuje tradycja oraz zamiłowanie do zawodu a dbałość o najwyższe standardy wpływa na niepowtarzalność i wysoką jakość produktów – zdradza Maciej.
„Swojski Jadłospis” opiera się na prostych, biesiadnych potrawach z grilla opalanego drewnem, co wpływa na smak potraw, a jednocześnie stwarza niepowtarzalny klimat organizowanych imprez. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, ze świeżych produktów. Ofertę uzupełniają napoje zimne i gorące oraz piwo z regionalnego browaru.
Z początkiem roku 2019 powiększyliśmy się o stały lokal: „Gościniec Marysieńka”, zlokalizowany w Opolu przy ul. Jana III Sobieskiego 39 (Wróblin). Dzięki temu nasza oferta wzbogacona została o sale do organizowania uroczystości okolicznościowych i konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

onas_22
ons_23
onas_21